Бесплатные объявления

Щепоріз, щепорез, щепобойка, щеподробилка, измельчитель веток БУРАН, Маньковка

Цена: 45000,00

Щепоріз БУРАН працює за принципом барабану і призначений для роздрібнення гілля, обапол, рейок та інших деревовідходів методом подрібнення. Щепоріз переробляє сировину в тріску розміром 5-50 мм. Розмір тріски залежить від матеріалу, який використовується. Щепоріз здатний перерубати матеріал діаметром до 100 мм в залежності від вологості і породи деревини. Отримана тріска використовується як паливо для твердопаливних котлів, камінів, печей. Також тріску можна використовувати як добриво для рослин. При переробці тріски можна одержувати паливні пелети або гранули.
Принцип дії щепоріза БУРАН полягає у використанні барабану, на якому розташовані 2 сталевих ножа по всій довжині. Швидкість обертання барабану 2400 об/хв. Щепоріз обладнаний бензиновим двигуном потужністю 18 к.с.
Щепоріз БУРАН закріплений на жорсткій рамі з профільної труби, яка розміщується на колесах, що дозволяє переміщувати щепорі. Також щепоріз має отвір вивантажування (гусак), завдяки якому можна змінювати напрямок виходу готової тріски.
Щепоріз БУРАН обладнаний спеціальним важілем безпеки для екстреної зупинки щепоріза під час роботи, що розташований на вхідному бункері.
Виробництво щепоріза БУРАН повністю контролюється на кожному етапі, всі поверхні проходять обов'язкове шліфування, контроль якості зварювальних швів. Проводиться зачистка всіх конструкцій перед фарбуванням. Зовні щепоріз фарбується порошковою фарбою, що пролонгує термін його експлуатації.
Купуючи щепоріз БУРАН, Ви отримуєте надійного енергонезалежного помічника на підприємство або для власного господарства!

Виробник – ТОВ «Дзензелівський котлобудівельний завод»

Украина
Дзензелівка
Миру, 92 Г

Если у вас есть какие-либо вопросы, пожалуйста, свяжитесь с нами.

Контактное лицо: Сергій Михайлович
Телефон: +38 097 439 44 49
Находится в: Оборудование